הפקת ג'ינגלים

הפקת ג'ינגלים

ג'ינגלים מקצועיים בהזמנה

smart jingles - ג'ינגלים לעסקים ומיתוג קולי

כיום, הרבה מאוד בעלי עסקים וארגונים שונים עושים הכול בכדי לקדם את עסקיהם ואת התדמית שלהם. רבים מהם מבינים את עוצמתה של הפקת ג'ינגלים מקצועית, שיכולה לתרום רבות לעסק ובנוסף גם אינה מצריכה השקעה כספית גדולה. חשוב לציין שההקפדה שלי על בירור צרכי הלקוח ועל התאמה אישית של ההפקה למסר שהוא מעוניין להעביר, מביאה לתוצאות שמשיגות את מטרותיו של העסק. אני מבצע הפקת ג'ינגלים עבור בתי עסק, עסקים קטנים, חברות פרסום, תחנות רדיו, וכל מי שמעוניין בקידום יצירתי ואיכותי, כבר לא מעט שנים. כך שהניסיון שלי חידד את היכולת להתאים את סוג ההפקה ולתפור אותה במיוחד לצרכי כל לקוח.

ג'ינגל ייחודי שמבדל אותך

להפיק ג'ינגל ייחודי ומיוחד זו מלאכה לא פשוטה. בכדי לבצע הפקת ג'ינגלים שיכבדו את העסק חשוב ליצור תמהיל נכון של מספר אלמנטים חשובים. יש צורך בליהוק איכותי, הלחנה מקצועית, טקסט שנון וייעודי, וגם שימוש אמיתי בכלי נגינה "חיים", בכדי למנוע עיבודים שבלוניים ו"יבשים". תמיד ניתן להלביש איזו מוזיקה הדומה ללחן מוכר ואז ליצור סוג של "קאבר" שיכול להישכח מיד לאחר שמאזין שמע אותו, מאחר והוא לוקה בחוסר מקוריות.

התמחות בהפקת ג'ינגלים ייחודיים לעסקים

אני מתמחה בהפקת ג'ינגלים מושרים שמעובדים כמו שיר מקורי לכל דבר, כשהליווי המוזיקלי של הזמרים או הזמרות מתבצע ע"י כלי נגינה חיים, כמו גיטרות, בס, קלידים, תופים, וכל כלי נגינה אחר שיכול לשרת את ההפקה הספציפית. זמרים רציניים, קריינים בעלי קול רבגוני, כלי נגינה מכוונים וחדישים, הם רק חלק משירות הפקת ג'ינגלים איכותיים וקליטים עבור כל לקוח. עבורי, הפקת ג'ינגלים היא משימה שמכוונת אותי לעשות הכול בכדי שהלקוח ירגיש את שינוי התדמית והדינאמיקה בעסק שלו.

ג'ינגל כשיר מקורי של ממש

כדי לדעת שמאחר ובישראל יש לא מעט עסקים פרטיים בתחומים שונים, הרי שלעתים ניתן להיתקל במי שמציע שירותים שאינם עולים בקנה אחד עם היכולת האמיתית שלו לבצע אותם בשלמות, ועם דרישותיו הקפדניות וצרכיו הרלוונטיים של הלקוח. הפקת ג'ינגלים אינה ייצור בסרט נע, מאחר ומבלי להקדיש את מלוא תשומת הלב ללקוח ומבלי לשלב השכלה מוסיקלית רבת שנים, אין כמעט סיכוי להפיק מוצר שיקדם בצורה כלשהי אף לקוח. 

זקוקים ג'ינגל לעסק ? 

בדיוק לשם כך קיים האתר smart jingles – הפקת ג'ינגלים לעסקים המתמחה בהפקת ג'ינגלים ייחודיים לעסקים ועצמאיים במקצועיות ובמחירים נוחים! בין סוגי הג'ינגלים שניתן לקבל: 

  • ג'ינגל עסקי לנייד | פאנטון לסלולאר.
  • קריינות למרכזיה – קריינות מקצועית למענה קולי.
  • ג'ינגלים לרדיו – תשדירי חסות ופרסומות.
  • קריינות לסרטוני תדמית | סרטי הדרכה.

צרו קשר על מנת לקבל מידע נוסף והכוונה בנוגע למיתוג הקולי הכולל של העסק שלכם: צרו קשר


מס' דוגמאות של ג'ינגלים לרדיו, צליל המתנה עסקי וקריינות מקצועית למרכזיה: 

קצת עליי - ניר בכר - אולפן הקלטות והפקת שירים מקוריים

אולפן הקלטות והפקה מוסיקלית של שירים מקוריים: סקיצות, דמואים וסינגלים לרדיו. הלחנה, עיבוד, נגינה, הפקה מוסיקלית, מיקס ומאסטרינג - 054-6978151 דף הפייסבוק: פייסבוק בלוג יצירה מקורית: הבלוג יצירת קשר: Google+

Call Now Button דילוג לתוכן