לחנים

הלחנת שירים/ לחנים מקוריים

ניר בכר - אולפן הקלטותבנוסף להפקת שירים מקצועית ניתן לקבל גם שירותי הלחנת שירים/ הלחנת טקסטים קיימים במקצועיות וביצירתיות והכי חשוב בהתאם לסגנון האישי שלכם ובשיתוף פעולה מלא.
התהליך מתבצע בצורה מאוד מתחשבת וללא כל סיכון מבחינתכם: אני מקבל את הטקסט ומתחיל לגבש רעיון יצירתי ללחן מקורי המותאם לטקסט שכתבתם, בהתאם לסגנון המוסיקלי ולכיוון הכללי שאנו מגבשים מראש. לאחר שהלחן מוכן, אנו נפגשים על מנת לגבש את הרעיון ולסגור את כל הפינות הנוספות כגון: סולם, קצב, ג'אנר, כלי נגינה, סוג ההפקה המוסיקלית וכדומה. למאמר הלחנת שירים: הלחנת שירים
רק לאחר שהלחן מאושר ואתם מרוצים ממנו, ניתן להתקדם לשלב הבא שהוא: הפקת השיר והפיכת הטקסט שכתבתם לשיר מקצועי משלכם ! בקולכם או בקול אחר של זמר/ זמרת.
חשוב להבין שהלחנת שירים ע"י מלחין שירים הינה שיתוף פעולה מלא בין היוצר/ כותב הטקסטים לבין המלחין כאשר המטרה היא "לייצר" שיר שהלחן "יושב" עליו בצורה הטובה ביותר וכמובן שהשיר מצליח לרגש ולהעביר את המסר שהתכוון המשורר.
אז.. יש לכם מילים ללא מנגינה ? צרו קשר עוד היום ולא תתחרטו: צרו קשר !

להלן מס' דוגמאות ללחנים מקוריים


פלייליסט: הלחנת שירים – יוצרים שונים:


פלייליסט: הלחנת שירים – סקיצות מקוריות:


פלייליסט: הלחנת שירים – דוד עמירם:


    לקבלת פרטים נוספים צרו קשר –   לחץ כאן

לחנים l עיבודים l נגינה l הקלטות l הפקת סינגלים l הפקת אלבומים ג'ינגלים l l מיקס l מאסטרינג l הפקה מוסיקלית l מוסיקה לפרסום l מוסיקה לעסקים l 054-6978151    nir@nirbachar.com

לשיחה לחצו כאן
רוצים לדבר ?
ניר בכר - הקלטות והפקה מוסיקלית
שלום 👋
נשמח לשוחח בווטסאפ
דילוג לתוכן