לחנים ושירים מקוריים למשוררים ולסופרים

לחנים מקוריים למשוררים וסופרים בשיתוף מלא של יח"צ מקצועי

שת"פ ייחודי ומעניין עם יהורם גלילי – הבעלים של "גלילי" משרד בוטיק של יחסי הציבור שמתמחה מזה שנים רבות בכתיבה ובעריכה של טקסטים עיתונאיים וספרותיים, המתפרסמים בכלי תקשורת מובילים בישראל, רדיו, טלוויזיה ועוד. שיתוף פעולה ייחודי ומוסיקלי שמביא תוצאות מאוד מעניינות לכל יוצר שמעוניין לפרסם את יצירתו בכלי התקשורת.
יהורם שימש במשך 20 שנה כעיתונאי וכעורך ברשתות העיתונים המקומיים המובילות בישראל: "שוקן", "מעריב" ו"ידיעות תקשורת", מקושר היטב לעורכים ולעיתונאים בכלי תקשורת רבים ברחבי ישראל, ולא פחות חשוב מכך: מכיר את הניואנסים החשובים בהתנהלות מול עיתונאים ועורכים. יתרון עצום זה בא לידי ביטוי ביכולתו של המשרד להעניק ללקוח, לסיפור חייו ולעיסוקו המקצועי חשיפה תקשורתית נרחבת ומשמעותית !
שירות מכוון למעשה למשוררים בכל הסגנונות שמעוניינים לתת חיים לשירים שלהם ולהפיק את השירים (טקסטים) שלהם כך שבסיום התהליך יהיה להם שיר מקורי משלהם, הכל במקום אחד ! מוכן להפצה/ פרסום וכיוב'.
המודל הינו כך שניר קודם כל מלחין את הטקסט המבוקש לפי הכיוון/ סגנון/ הז'אנר המבוקש ורק לאחר שהלקוח הקשיב ואישר אז מתאמים פגישה כדי לחשוב על הדרך הנכונה ביותר להפיק את השיר.
מעט דוגמאות של משוררים שהפיקו את שיריהם:

למידע נוסף, התקשרו עכשיו: ניר- 054-6978151 | יהורם- 054-4585609

לשיחה לחצו כאן
רוצים לדבר ?
ניר בכר - הקלטות והפקה מוסיקלית
שלום 👋
נשמח לשוחח בווטסאפ
דילוג לתוכן