אודות אולפן ההקלטות


שלום, הגעתם לסטודיו שלי שבו אני בעיקר מפיק שירים מקוריים, מלחין, מעבד, מנגן ועוד. האולפן קיים כ-15 שנים והוא הוקם במטרה לתת מענה איכותי, זמין ומקצועי ליוצרים, כותבי טקסטים, נגנים, זמרים וכדומה וגם (ובמיוחד) ליוצרים מוכשרים שאינם מנגנים וזקוקים להפקה מוסיקלית מקצועית הכוללת נגינה.
ההשכלה המוסיקלית שלי התחילה בגיל צעיר על גיטרה, אצל מיטב המורים הפרטיים והמשיכה בביה"ס "רימון" לאחר שרותי הצבאי ולאחר מכן בבית הספר לסאונד – "סאונד". עם השנים התקדמתי ולמדתי הרבה מאוד מהניסיון בשטח ובנוסף מסדנאות רבות שהייתי שותף להם מפעם לפעם בתחום הסאונד, הקלטות וההפקה המוסיקלית.
עם השנים למדתי לנגן ולשלוט במגוון לא קטן של כלי נגינה ולשלבם כמובן בהפקות שאני מבצע. נתון זה מאוד חשוב בכל הקשור להפקת שירים מקצועית וליוצרים (לא להקות) אשר זקוקים לסינגל מקצועי מכמה סיבות שהעיקרית הינה, האפשרות להפיק שיר מקצועי הכולל נגינת אולפן מקצועית על רוב הכלים ללא שיתוף (ברוב המקרים) של נגנים נוספים מבחוץ. יתרון זה יכול להוזיל את הפקת השיר/ סינגל בצורה משמעותית ולקצר כמובן את משך העבודה.
מטרת אולפן ההקלטות היא לתת פתרון כולל להפקת שיר מקורי מקצועי ללא התפשרות על התוצאה הסופית, בלי לחץ, באוירה נינוחה ועם שיתוף פעולה מלא עם היוצר/ת.

הפקת שירים וסינגלים לרדיו

הנקודה החשובה היא המענה כולל להפקת סינגל/ שיר מקורי לכל מי שמעוניין בדריסת רגל בתעשיית המוסיקה המקומית מבלי להשתולל מבחינה תקציבית וכמובן ללא התפשרות על איכות ההפקה המוסיקלית.
העקרון המנחה אותי בכל הפקת שיר הוא לתת מענה מלא לצרכים של היוצר/ זמר כאשר הוא מגיע להפיק שיר משלו. השוני (אצלי) ממקומות אחרים הוא בעיקר בשליטה המלאה שלי בכל שרשרת ההפקה המוסיקלית, החל משלב הסקיצה ועד לשלב המאסטר. דבר זה דורש ידע מוסיקלי רחב, נגינה מקצועית על מגוון כלים רחב כגון: גיטרות, בס, קלידים, בוזוקי, "עוד" וכדומה. הבנה מתקדמת ומעמיקה בסאונד, מיקס, מאסטרינג, סינתזה ועוד.
בשנים האחרונות הפקתי מאות שירים, מתוכם: סקיצות מקצועיות, דמואים, סינגלים לרדיו, אלבומים מלאים, שירי ילדים, ג'ינגלים לרדיו, תשדירי חסות, פרסומות ועוד. בנוסף: הלחנתי אין ספור שירים ליוצרים ותמלילנים.
אז במידה ואתם כותבים/ יוצרים/ מנגנים וזקוקים להלחנה או להפקת שיר מקורי מקצועי משלכם לכל מטרה וצורך. צרו קשר והגיעו לפגישה לא מחייבת: 054-6978151. האולפן כיום ממוקם בעיר ראשון לציון. ← כתבה שפורסמה לאחרונה על הסטודיו: https://yoka.co.il/nirbachar/


דוגמאות – סינגלים לרדיו

     

אתי אבן חיים – סינגלים לרדיו

     

עידן יצחקיאן – סינגלים לרדיו

    


ליאור בנימיני – סינגלים לרדיו

    


אולפן הקלטות והפקה מוסיקלית   אולפן הקלטות והפקה מוסיקלית   smart jingles

האתרים שלי: אולפן הקלטות | הפקת שירי ילדים | ג'ינגלים לעסקים | בניית אתרים

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

  Please prove you are human by selecting the key.


  לקבלתפרטים נוספים צרו קשר עוד היום – לחץ כאן

  לחנים l עיבודים l נגינה l הקלטות l הפקת סינגלים l הפקת אלבומיםג'ינגלים l מיקס l מאסטרינג l הפקה מוסיקלית l מוסיקה לפרסום l מוסיקה לעסקים l 054-6978151 |  nir@nirbachar.com

  לשיחה לחצו כאן
  רוצים לדבר ?
  ניר בכר - הקלטות והפקה מוסיקלית
  שלום 👋
  נשמח לשוחח בווטסאפ
  דילוג לתוכן